Coördinatieteam

Op onze school hebben we graadcoördinatoren en richtingscoördinatoren. De eerste groep houdt zich vooral bezig met de organisatie van het schoolleven. De richtingscoördinatoren focussen op de inhoudelijke en praktische organisatie van hun richting. De ICT-coördinator is er voor al je computervragen. Een overzichtje.

 

Graadcoördinatoren

Siska Montaigne                               
Coördinator eerste graad       

siska.montaigne@mmikortemark.be 

Kelly Van Parys                                 
Coördinator tweede graad

kelly.vanparys@mmikortemark.be

Barbara Droesbeke                           
Coördinator derde graad

barbara.droesbeke@mmikortemark.be

Marleen Vanderschaeghe                
Coördinator derde graad

marleen.vanderschaeghe@mmikortemark.be

Richtingscoördinatoren

Christa Deceuninck                            
Coördinator Verzorging en Organisatiehulp 

christa.deceuninck@mmikortemark.be

Els Vandenberghe                              
Coördinator STW

els.vandenberghe@mmikortemark.be

Nadine Vandenbulcke                      
Coördinator Mode 

nadine.vandenbulcke@mmikortemark.be

Danny Vanderperre                             
Coördinator Voeding en Horeca

danny.vanderperre@mmikortemark.be

Marij Vanlauwe                                    
Coördinator Jeugd- en gehandicaptenzorg en Se-n-se

marij.vanlauwe@mmikortemark.be

ICT-coördinator

Bart Vonck                                           
bart.vonck@mmikortemark.be

Alles
over ons

Hier staan wij voor

Lees meer

Schoolteam

Lees meer

Ouderraad

Lees meer

Oud-leerlingen

Lees meer